30. edycja WRONBA

<- powrót

3.liga - grupa M

Lp. Drużyna Mecze Punkty Kosze
1. Kantor Dukat
5 10 331:203
2. WuTeam 5 9 280:203
3. Zielony Robal
5 8 274:195
4. Łosie 5 7 254:261
5. Nocne Marki
5 6 186:292
6. Piżmaki 5 5 140:311

 

  • Statystyki indywidualne zawodników:
Lp. Zawodnik Mecze Punkty Zbiórki Asysty Czas
1 Stefańczyk, Łukasz 8 20,80 6,63 2,63 35,9
2 Sobota, Michał 8 4,75 4,88 1,88 33,1
3 Dojnikowski, Kamil 7 9,86 3,86 1,29 32,8
4 Stefańczyk, Tomasz 8 11,10 3,13 1,88 31,4
5 Jakubowski, Bartosz 8 6,38 4,63 0,75 30,9
6 Szczęsny, Jakub 2 14,50 7,00 2,50 22,0
7 Rutski, Paweł 8 3,25 0,75 0,38 13,7
8 Paprocki, Bartosz 8 1,88 1,13 0,63 13,7
9 Pronobis, Jakub 7 2,00 1,71 0,00 11,3

 

  • Mecz po meczu:
Data Przeciwnik Wynik Za 2 Za 3 Za 1 Zb Bl As Pr St Fa

2010 02-13

Koledzy Brojana 56-47 15/32 (47%) 3/13 (23%) 17/32 (53%) 27 1 6 8 9 22
2010 02-07 MWSLiT 53-40 16/26 (62%) 3/12 (25%) 12/18 (67%) 23 1 6 11 9 15
2010 02-06 Aspekt Sauny 57-47 20/38 (53%) 1/11 (9%) 14/20 (70%) 22 1 4 13 11 18
2010 01-16 WuTeam 68-54 19/37 (51%) 6/19 (32%) 12/22 (55%) 29 2 10 7 5 10
2009 12-20 Łosie 74-42 15/37 (41%) 10/18 (56%) 14/22 (64%) 30 3 16 12 6 16
2009 12-06 Nocne Marki 62-39 26/43 (60%) 0/3 (0%) 10/22 (45%) 31 0 7 9 12 14
2009 11-08 Piżmaki 64-27 24/42 (57%) 1/11 (9%) 13/23 (57%) 36 4 13 16 15 14
2009 10-17 Zielony Robal 63-41 14/32 (44%) 10/12 (83%) 5/9 (56%) 24 3 17 6 16 24

 

Kantor Dukat - Zielony Robal 63:41 (32:23)

Kantor Dukat: Stefańczyk Łukasz 17(4), Stefańczyk Tomasz 14(4), Jakubowski 8, Dojnikowski 8(1), Sobota 7, Rutski 4, Paprocki 3(1), Pronobis 2
Zielony Robal: Pacuła 12, JóĽwik 11(1), Wójcik 9, Ćwiek 5, Gruszecki 3, Wołowiec 1, Kalek 0

 

Kantor Dukat - Piżmaki 64:27 (27:11)

Kantor Dukat: Stefańczyk Łukasz 17(1), Szczęsny 15, Dojnikowski 13, Jakubowski 8, Stefańczyk Tomasz 7, Paprocki 4, Sobota 0, Rutski 0
Piżmaki: Czarnocki 11(2), Stachowski 5(1), Mi¶ków 5, D±browski 2, Dybski 2, Sztobryn 2, Kołodziej 0

 

Kantor Dukat - Nocne Marki 62:39 (33:15)

Kantor Dukat: Szczęsny 14, Sobota 12, Stefańczyk Łukasz 11, Dojnikowski 10, Stefańczyk Tomasz 8, Jakubowski 4, Rutski 3, Paprocki 0, Pronobis 0
Nocne Marki: Mazur 12(2), Ptak 11(1), Grzegorzek 8, Nawrocki 7, Goł±b 1, Piskozub 0, Golus 0, Przysiężny 0, Wojczyszyn 0

 

Kantor Dukat - Łosie 74:42 (41:13)

Kantor Dukat: Stefańczyk Łukasz 22(3), Stefańczyk Tomasz 16(2), Rutski 9(3), Jakubowski 7(1), Pronobis 7, Sobota 5, Paprocki 5(1), Dojnikowski 3
Łosie: Rożek 13(2), Mikołajczak 9, Poliszuk 8, Szpiczakowski 8, Ladra Jakub 2, Ladra Dariusz 2

 

Kantor Dukat - WuTeam 68:54 (33:26)

Kantor Dukat: Stefańczyk Łukasz 25(1), Stefańczyk Tomasz 14(3), Jakubowski 11(2), Sobota 10, Rutski 6, Pronobis 2, Paprocki 0
WuTeam: Szkoła 20(3), Markowicz 18, Pietraho Tomasz 8, Barys Tomasz 4, Barys Maciej 2, Prusaczyk 2, Tabi¶ 0, Pietraho Michał 0, Kowal 0

 

1/4 finału:

Kantor Dukat - Aspekt Sauny 57:47 (22:28)

Kantor Dukat: Stefańczyk Łukasz 34(1), Dojnikowski 9, Stefańczyk Tomasz 6, Jakubowski 4, Sobota 2, Rutski 2, Paprocki 0, Pronobis 0
Aspekt Sauny: Zaj±c 19(5), KuĽniar 13(2), Ferenc 7(2), Pawełczyk 3(1), Uryga 2, Drożdż 2, Fabiański 1

 

1/2 finału:

Kantor Dukat - MWSLiT 53:40 (26:22)

Kantor Dukat: Stefańczyk Łukasz 19(1), Dojnikowski 14(1), Stefańczyk Tomasz 8(1), Jakubowski 6, Paprocki 3, Pronobis 3, Sobota 0, Rutski 0
MWSLiT: Grocholski 13(1), Ciężki 9, Rabiega 8(1), Siczyński 5(1), Gliniak 4(1), Olszewski 1, Przybyło 0

 

3.liga - finał
Kantor Dukat - Koledzy Brojana 56:47 (23:18)

Kantor Dukat: Stefańczyk Łukasz 21(1), Stefańczyk Tomasz 16(1), Dojnikowski 12(1), Jakubowski 3, Sobota 2, Rutski 2, Paprocki 0, Pronobis 0
Koledzy Brojana: Miedziński 11(2), Wencek 11(1), Korczyński 10, Surowiec 5, D±browski 4, Gęsicki 3(1), Sekuna 2, Chmiel 1, Brojanowski 0